Pozycjonujemy Strony WWW

 

Podaj nam adres strony www oraz wymień frazy kluczowe, na które powinna zajmować wysokie miejsca w Google. Darmowa wycena.

Umowa czas nieokreślony! Miesięczny okres wypowiedzenia!

 

ANALIZA KONKURENCJI

Pozycjonowanie stron www zaczynamy od analizy konkurencji i odpowiedniego doboru słów kluczowych

Mocne linki

Pozycjonowanie stron internetowych odbywa się w sposób naturalny i zgodnie z zasadami White Hat SEO

SŁOWA KLUCZOWE

Bardzo ważnym elementem pozycjonowania strony internetowej jest dobór odpowiednich słów kluczowych.

DZIĘKI NAM

Z nami Twoja firma zyska nowych klientów, oraz silną pozycję w wynikach wyszukiwania przeglądarki internetowej.

Trzy kroki do sukcesu

l

Napisz do Nas

Zaczyna od darmowego audytu Twojej strony i przedstawienia planu pozycjonowania Twojego serwisu.
l

Ustalmy szczegóły

Po przeprowadzeniu audytu ustalamy warunki współpracy oraz wszystkie potrzebne szczegóły aby zacząć współpracę.
l

Podejmijmy decyzję

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, spiszemy umowę w której będą zawarte wszystkie ustalone szczegóły.Nasze umowy mają tylko miesięczny okres wypowiedzenia!

 

Jeśli jeszcze nie widać Cie w google napisz do nas, zrobimy audyt Twojej witryny. 

 

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie w Internecie to działania podejmowane w celu osiągnięcia przez Twój serwis internetowy wysokich (top 10) pozycji w wynikach wyszukiwania dla założonych fraz kluczowych. W Mobi-M mamy na koncie wiele wypozycjonowanych stron internetowych, które utrzymują się na pierwszej stronie Google przez długi czas.

Pierwszym krokiem do tego celu jest analiza branży, która pozwala dobrać najlepsze dla klienta słowa kluczowe. Nakłady na pozycjonowanie stron w Google różnią się w zależności od branży oraz tego jak wysoka jest konkurencja. Dlatego dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną wycenę. Forma rozliczenia to stała opłata miesięczna uzgodniona z klientem. Szczególnym przypadkiem pozycjonowania jest pozycjonowanie szerokie z długą listą fraz oraz odpowiednio rozbudowaną zawartością serwisu (sklepy).

 


Optymalizacja pod wyszukiwarki

Drugim krokiem pozycjonowania strony jest optymalizacja witryny do potrzeb wyszukiwarek. W wyniku szczegółowej analizy serwisu pod kątem dopasowania do wymagań wyszukiwarek powstaje dokument opisujący zalecane zmiany. Odpowiednie modyfikacje pozwalają serwisowi skutecznie konkurować o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. W ramach audytu strony wykonujemy m.in. takie czynności jak: podział serwisu na rodzaje występujących w nim dokumentów, badanie budowy dokumentów, analiza struktury serwisu, badanie widoczności treści dla robotów indeksujących.

Współpracują z nami