Tworzymy oraz projektujemy strony WWW

 

Strony www tworzone z myślą o Twoich klientach. Wyróżnij się na tle konkurencji i odnieś sukces.

Cechy naszych stron WWW

NOWOCZESNY DESIGN

Dbamy o to by nasze projekty były na czasie. Często słyszymy “chcę by moja strona była WOW”. Staramy się by taki efekt właśnie było słychać po otwarciu Twojej nowej strony.

BOGATE FUNKCJONALNOŚCI

Bez dodatkowych opłat oferujemy liczne funkcjonalności. A jeśli masz nietypowe potrzeby, dzięki modułowej konstrukcji stronę można dowolnie rozbudowywać.

RESPOSNSYWNOŚĆ (RWD)

Około 70% ruchu na stronie pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego nasze strony są responsywne i nie mają problemów z wyświetlaniem na smartfonach i tabletach.

Jeśli planujesz wykonanie strony internetowej z naszą pomocą zwróć uwagę na kilka istotnych punktów.

Jaki cel chcesz osiągnąć zakładając stronę WWW?
Tworząc własną stronę internetową już na samym początku warto odpowiedzieć sobie na to zasadnicze pytanie. Twoim celem możemy być cel sprzedażowy w przypadku gdy zakładasz sklep internetowy i będziesz w nim sprzedawał swoje produkty bądź usługi. Innym celem może być cel informacyjny, wówczas Twoja strona będzie przedstawiać wszelkie informacje dotyczące Ciebie, Twojej firmy lub innej działalności.
Jakie funkcje ma spełniać Twoja strona?
W trakcie prowadzonej analizy zastanów się jakie funkcje strona powinna być wyposażona. Z pośród wielu dostępnych rozwiązań warto pomyśleć o formularzu kontaktowym, funkcjach społecznościowych social media, galerii zdjęć. Istotny może się również okazać newsletter jak również mapa dojazdu połączona z nawigacją do celu. wówczas strona będzie spełniać założenia “mobile friendly”.
Czy posiadasz materiały do stworzenia witryny?
Jeśli posiadasz materiały będą przydatne podczas projektowania strony internetowej. Jeśli ich nie posiadasz nie przejmuj się przygotujemy je dla Ciebie.
Czy posiadasz hosting i domenę?
Jeśli nie posiadasz własnej domeny i hostingu to żaden problem. Pomożemy Ci w rejestracji domeny oraz zakupie hostingu. Po dostarczeniu tych usług zapewniamy pełny serwis i obsługę.

Strony internetowe

Strona internetowa- jest podstawowym narzędziem marketingowym oraz najefektywniejszą drogą w celu pozyskiwania klientów oraz reprezentowania swoich usług. Posiadanie strony to świetny sposób promocji swojej marki. Szybki dostęp do danych kontaktowych dla potencjalnego klienta.


Chcesz zaistnieć na rynku? posiadanie strony internetowej chociażby w formie wizytówki jest aspektem niezwykle istotnym i ważnym. Jeśli strona internetowa będzie wykonana w prawidłowy sposób zyskasz w oczach klientów oraz szybko zdobędziesz nowych. Internet daje bardzo duże możliwości, posiadając własną wizytówkę w sieci otwierasz się na szerszy rynek. Strona to źródło informacji o Twojej firmie z możliwością ich aktualizacji w każdym momencie.